Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Актуальны новости России и США за эту неделю

(Newlanrurgy, 18. 3. 2021 13:08)


Палата представителей Конгресса США приняла пакет мер стимулирования пострадавшей от последствий пандемии американской экономики объемом 1,9 триллиона долларов. Об этом сообщает ТАСС.

Большая часть средств пойдет на раздачу денег американцам: налогоплательщики с заработком до 75 тысяч долларов в год получат по 1,4 тысячи долларов. Отмечается, что таких в стране большинство.

Кроме того, в дополнение к пособию по безработице, которое выплачивают штаты, появится федеральная доплата (300 долларов в неделю) до августа. Еще 130 миллиардов долларов пойдут на помощь школам для преодоления пандемии коронавируса, также 40 миллиардов долларов должны направить колледжам и университетам.

Как заявила 10 марта на брифинге пресс-секретарь Белого дома Джен Псаки, президент США Джо Байден подпишет принятый Конгрессом документ в пятницу, 12 марта.

6 марта Сенат Конгресса США проголосовал в поддержку пакета мер.

Новый пакет поддержки станет крупнейшими. В марте 2020 года, в разгар первой волны пандемии, власти США выделили на борьбу с кризисом 1,8 триллиона долларов. Тогда 70 миллионов американцев получили выплаты в размере 1200 долларов. Перед президентскими выборами в ноябре палата представителей и Белый дом обсуждали еще один пакет на два триллиона, но договориться не смогли.

Источник материалов - https://zaimys.online/

I´ll see you soon! ;-)

(Number one, 19. 11. 2009 11:14)

Hello friends in Czech rep. I am going to behind you on tournament Atlas Cup 2009 to the beautiful city ,,Blansko,, from Jamaica! I hope that the reimbursed that best result and as though from your rate on playground I'll can withdraw from instance, much please and wish Good Luck! Your Usain Bolt.

Hummel 2009

(Dejmi, 18. 2. 2009 14:10)

Zdarec koouri, tak jsem prihlasil hummel. Konkurence je vic nez slibna, je mozne,ze narazime i na techniky:)

OPEN PARTY BARRACUDA

(Tomáš GIGLO Ředina, 16. 2. 2009 16:09)

Zdravím všechny kocoury. Sice sem všem posílal pozvánku na icq, ale stejně co sem se tak doslechl tak to polovině lidí nedošlo. Navíc na všechny z vás ičko nemám. Takže vás ted všechny zvu na OPEN PARTY klubu BARRACUDA, který jsme s kamošem od 1.2.2009 koupili. Akce se koná tento pátek 20.2. Začátek je ve 20:00, tak dojděte brzo, at si sednete:) pro bližší INFO mě kontaktujte na číslech 733 721 740 a 739 086 319, zatím chlapi ;)

Party?!

(Kubi Peky, 26. 1. 2009 18:01)

Během tohoto týdne kromě pátku je možné uspořádat párty na chatě u jezera...akceschopnost vyskoká, opakuji vysoká. Čekám návrhy!!!

dodatek

(Dejmi, 21. 1. 2009 14:05)

https://hromkocouri.estranky.cz/fotoalbum/nezarazene/pozvanka/117

Bulldogs Brno vs. TJ VHS Znojmo

(Dejmi, 20. 1. 2009 22:46)

Bratrovražedný souboj se blíží. Už 27.1.2009 přibližně v 20.30 vypukne v nové hale na Vodové ulici match s velkým M. Postarají se o něj dva jihomoravské celky Bulldogs Brno a TJ VHS Znojmo...Za oba týmy nastupují hráči Brněnských Hromkocourů a určitě se bude na co dívat. Za buldoky nastoupí v útoku obávaný baskeťák Ondra Vrána, v obraně mu budou pomáhat Marek MAĎAR Havlíček, Tomáš Šavla Pavla, možná nám udělá radost i nasazení dalších odkojených hromkocourů jako jsou Jirka Sypač Kousač Knotek a Radim Vlaďa Komínek,kteří se tak týmově uvedli na poslední akci. Nesmíme zapomenout, že na střídačce Bulldogs bude stát Filip Coach Vitek. Proti nim se snad v brance postaví rekordman v počtu startů (společně s Gigolem, pozn. red.), ochránce svatyně, který neuhne před žadnou střelou, miláček fanoušků MMMMMMMMMMartin Míčový kouzelník Dejmaaaal. Před ním v útoku nastoupí obrozený střelec, kanonýr od pána Boha Roooooman Hooooouuuubal (pozn. red. Roman má pouze 2 hromkocourské starty, ale jeho srdce bije v hromkocourském duchu). Velice by nás potěšil i návrat Steva 22 a jeho pověstné kličky, úsměvu na tváři a větru ve vlasech. Jak sami vidite, tenhle zápas za to bude stát. Přijďte tedy podpořit své soukmenovce v jejich úsilí.

Hummel 2009

(Dejmi, 15. 1. 2009 20:18)

Rok se s rokem sešel a my už pomalu můžeme přemýšlet nad letními turnaji. Stránky Hummelu jsou www.opengame.cz Doufám,že Hromkocouři postaví opět velmi silný tým a dostojí svému přízvisku Pánové haly i nočního klubu :)

Poděkování

(Tomáš GIGOLO Ředina, 5. 1. 2009 21:03)

Člověk se tu pár dnů neobjeví a hned na sebe čte jenom chválu. To je ale hold úděl florbalových megastar, což kromě mě a Niklase nemůže chápat opravdu nikdo. Proto chci aspoň Vám kluci vyřídit, že je to od vás hezké a jak si važím vaší pozornosti vůči mě. Je to pro mě odměna za léta pocitvé dřiny, které sem flobalu věnoval. Odměna za každou kapku potu, tréninky absolvované navíc, každé další závaží v posilovně atd atd
Právě tyto vzkazy mých spoluhráčů a obdivovatelů zároveň, mi jsou vždycky jasnou odpovědí když, byť jen na chvíli, uvažuji o skončení kariéry. Tyhle superlativy mě drží nad vodou a nutí zůstat u tohoto báječného sportu, přestože vím, že bych měl mnohem více času věnovat své rodině a svým blízkým. Nebojte se tedy mého odchodu do hromkocourského důchodu a budte si jisti, že to budu já kterej na hřišti odběhá první poslední a kterej udělá pro vítězství maximum. Bude to to urputný číslo 27 jak ho všichni znáte.

Tomáš GIGOLO Ředina, vaše florbalová superstar

Vláďův úraz

(Sypač, 3. 1. 2009 11:04)

Nic jsem nespozoroval.....

uraz

(komec, 2. 1. 2009 22:34)

zdravim vsechny, jen bych se chtěl zeptat chlapců, kteří semnou absolvovali atlascup, jestli si náhodou nevšimli (at už při denní, či večerní jízdě) něčeho neobvyklého, v podobě mého pádu, nebo úrazu. jistě ste byli vschni pozorní. Děkuji moc
Vláďa ne-e

je to venku

(anonymni dejmi, 1. 1. 2009 13:55)

http://www.super.cz/clanek/28696-petr-vondracek-pohledny-svudce.html

Silvestr

(Dejmi, 31. 12. 2008 17:33)

Moji mili Hromkocouri, vsem vam do noveho roku 2009 preji hodne stesti, zdravi atd. Dale bych vam popral presnou streleckou musku, mene sprinterskych souboju a opilych golmanu, vice vybornych turnajku a hlavne...Pit v takovemto rozsahu se neda porad, tak drete :)

silvestr

(KOMEC, 30. 12. 2008 22:37)

zdravim chlapY, užijte si silvestr a do novýho roku nějaký to štěstíčko, zdravíčko a jinak se mějte jak chcete.
Vláďa ne-e

Nový rok

(Miša Vitkuj, 30. 12. 2008 20:53)

Kluci přeju Vám pěknyho silvestra:)

Re Respekt Gigolo

(Plevič, 30. 12. 2008 20:13)

Ano, připoju ji se k Pekimu. Gigolo svým vysokým nasazením, vražedným tempem a hlavně skvělými výkony strhl celé družstvo. Nemohl jsem si nepovšimnout podobnosti Gigolova stylu s ostatními florbalovýmí velikány - třeba se Zdeňkěm Mlčouškem a jinými legendami. Proto Gigolovi děkuji a přeji mu hodně úspěchu v dalším roce, aby nadále předváděl tak skvělé výkony a nepřestával tvrdě makat na své postavě. Doufám, že i on se jednou dopracuje ke kvalitě těchto šampionů, a že i on se jednou dostane do Síně slávy. Zatím nakročil správnou nohou.

Re: Re: Re: Respekt!

(Kubi Peky, 30. 12. 2008 0:02)

Ve všem s Gigolem souhlasím...děkuji kocourům za pěkné strávení konce roku (ne)florbalovým způsobem a budu se zase těšit na příští akci(tentokrát na Hlubině).

PS:Jelikož se Gigolo nepochválil sám, udělám to za něj...díky za velmi názornou ukázku florbalového bránění tzv. "Na Bukače" !!!

Atlas cup 2008

(Tomáš GIGOLO Ředina, 29. 12. 2008 18:03)

Zdravím lidičky. Tak a máme za sebou letošní Vánočák. Škoda jen, že jsme vítězství neobhájili. Každopádně když si uvědomíme, že soupeř hrál značně nesportovně, náš dominantní tlak nebyl korunován gólem, nýbrž jen zhruba patnácti tyčkami a v neposlední řadě nás kurevsky zařízli rozhodčí, není se zas tak čemu divit. Jen my víme, že sme předváděli ten divácky nejatraktivnější florbal a vítězství si bezesporu zasloužili.
Ačkoli se na tomto turnaji střídali lepší momenty s horšími, určitě z něho mám dobré pocity a v neposlední řadě (jako již tradičně) několik krásných vzpomínek.
Chtěl bych tímto poděkovat:

ONDROVI VRÁNOVI a jeho báječným rodičům za nádherné pohoštění a nocleh

HONZOVI HUŠKOVI, který už také nastoupil v bráně a má víc inkasovaných gólů než já

MARTINU DEJMALOVI, který už za mnou zaostává v jednom pokřiku a v mých 19 letech mě přesvědčil o tom, že ne všechen alkohol je poživatelný

KUBOVI PEŠKOVI za jeho (ne)sprint

LÁĎOVI KOMÍNKOVI a JIRKU SYPAČOVI za to, že zůstali přes noc a tmelili partu se samotným jádrem hromkocourů

RADIMU FILOVI za první hromkocourská trička

MICHALU PLEVOVI, který mě uklidnil v tom, že moje výkony jsou opravdu o mém netrénování a ne o mně

PETRU ONDRÁČKOVI za detailní vylíčení jeho intimního života se svojí přítelkyní

MARKU HAVLÍČKOVI a TOMOVI PAVLOVI za jejich výborné obrané zákroky ve snaze o pomoc našim děravým golmanům

Budu se opět těšit za půl roku. Pěknýho Silvestra všem

ztraty a nalezy

(Dejmi, 29. 12. 2008 17:00)

zdarec, hledam zlutou igelitku. v ni se nachazeji jen propocene ponozky,nic cenneho,ale i tak bych ji bral...Poctiveho nalezce ceka odmena :D

Lucky mix!

(Kubi Peky, 28. 12. 2008 22:13)

Od druheho piva a flasky vodky zdravi Martin Dejmal!!!!